Potrzebujesz pozycjonowania?
+48 796 991 661
Kontakt (+48) 796 991 661
Wyceń frazy
1 Wyceń swoje frazy
2 Zamów frazy
3 Wysyłamy umowę
4 Odsyłasz kopię umowy
5 Zaczynamy prace

Pytania

Poniżej przedstawiamy najczęsciej zadawane pytania naszych klientów.
Czym jest pozycjonowanie stron?
Pozycjonowanie stron to szereg dział powodujących zwiększenie pozycji w Google, w które wlicza się odpowiednie linkowanie, katalogowanie, optymalizacja strony, budowanie treści na stronie, preclowanie i wiele innych. Jest to niewątpliwie proces długotrwały dlatego warto zlecić tą usługę firmie zajmującej się pozycjonowaniem stron.
Po wpisaniu nazwy mojej firmy jestem wysoko. Po co więc pozycjonowanie?
Owszem są państwo wysoko pod samą nazwą firmy czyli np. pod nazwą webpromo i jest to normalne. Jednak klienci nie szukają lub nie znają nazw firm i szukają nazw produktów lub usług często w swoim mieście. Dlatego, aby umocnić swój marketing internetowy należy pozycjonować nazwy swoich produktów i usług, aby klienci wyszukiwali właśnie Państwa firmę.
Jesteśmy już w PF lub PKT. Po co pozycjonowanie?
Proszę Państwa reklama w takich miejscach szczerze mówiąc nic Państwu nie daje. Klient musi najpierw wejść na portal pf.pl lub pkt.pl i dopiero wtedy znajdzie Państwa firmę. Dziś każdy potencjalny klient wyszukuje produktów i usług w google.pl
Płacę tylko za pozycje TOP10? Są dodatkowe opłaty?
Tak, płacą Państwo tylko w momencie, kiedy strona Państwa firmy znajdzie się na pierwszych dziesięciu wynikach po wpisaniu danego słowa kluczowego. Żadnych innych opłat dodatkowych nie pobieramy od klientów.
Ile tak naprawdę kosztuje pozycjonowanie?
Jeśli chcą Państwo sprawdzić ceny poszczególnych słów kluczowych należy wycenić je na naszej stronie internetowej. Jako jedyna firma w Polsce publikujemy ceny od razu dla klientów i nie sprawdzamy jak dużą firmą jest klient jak większość innych firm.
Jak można rozpocząć współpracę z naszą firmą?
Najlepiej wysłać do nas zapytanie e-mailem lub zadzwonić na jeden z telefonów firmowych. Po skontaktowaniu się z naszą firmą wszystkie szczegóły przedstawiamy bezpośrednio. To naprawdę bardzo proste wystarczy się tylko skontaktować resztę robimy my.
Na jaki okres podpisywana jest umowa?
Umowa podpisywana jest na okres bezterminowy z zawsze 2 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Dlatego nasi klienci mają w każdym momencie możliwość wypowiedzenia umowy z 2 miesięcznym okresem wypowiedzenia.
Jak mogę sprawdzać wyniki pozycjonowania?
Wyniki pozycjonowania można sprawdzać 24h na dobę, w każdnym dniu tygodnia w naszym systemie. Pozycje poszczególnych fraz są sprawdzane codziennie dlatego mogą Państwo kontrolować całość pozycjonowania logując się na naszej stronie internetowej.
Jeśli masz więcej pytań?
Skontaktuj się z naszą firmą.
41-400 Mysłowice, ul. Białobrzeska 19h, Kontakt: +48 796 991 661, biuro@webpromo.pl, NIP: 2220799638
Puławy Pułtusk Puszczykowo Pyrzyce Pyskowice